سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان خبر داد:

آغاز زیرسازی و جدول‌گذاری معابر منطقه سه 

سرپرست شهرداری منطقه سه، از آغاز جدول‌گذاری بلوار «شاهد» خبر داد و گفت: زیرسازی معابر اصلی منطقه سه نیز به‌زودی آغاز می‌شود. 

به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمرتضی حسینی درخصوص اقدامات عمرانی متعددی که به‌همت معاونت حمل‌ونقل و امور زیربناییِ منطقه سه به‌صورت هم‌زمان در حال انجام است، بیان کرد: بوستان واقع در کوچه 53 «گلدشت» با سرعت در حال ساخت است و اطراف آن نیز به‌زودی جدول‌گذاری می‌شود.

وی از پیشرفت 90 درصدی پیاده‌روسازی (فرش‌موزاییک) پیاده‌روهای بلوار «آیت‌الله صالحی» و جدول‌گذاری خیابان «خواجو» خبر داد و افزود: جدول‌گذاری بلوار «آموزگار» نیز رو به پایان است و به‌زودی جدول‌گذاری معابر دیگر از جمله بلوار «قدس»، «ابوذر شمالی» و «ایثار 27» نیز آغاز می‌شود.

سرپرست شهرداری منطقه سه، با بیان اینکه جدول‌گذاری بلوار «شاهد» به طول بیش از 2200 متر آغاز شده است، اضافه کرد: خیابان‌های اصلیِ زمین‌های تفکیکی «خاتم» نیز به طول بیش از 1800 متر در حال جدول‌گذاری است.

حسینی به مشخص شدن پیمانکار برای زیرسازی معابر اصلی منطقه سه اشاره کرد و افزود: ظرف دو هفتۀ آینده، زیرسازی معابر اصلی منطقه سه ازجمله شهرک‌ «خواجو»، «شهید مطهری» و «هجرت» آغاز می‌شود.

وی همچنین از تداوم لکه‌گیری آسفالت معابر و کوچه‌های منطقه سه خبر داد.