previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

 

با انتقال خط آب خام :

 

احداث بوستان ابتدای جاده هفت باغ سرعت می گیرد /انتقال آب خام از پمپ امام علی به پارک ابتدای هفت باغ با بیش از 2100 متر طول لوله گذاری

 

 

 

 

 

شهردارمنطقه سه ازانتقال آب خام پمپ امام علی (ع) جنب شهرک خواجو به پارک درحال احداث ابتدای جاده هفت باغ خبرداد.

 

سرویس خبر : مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه سه

 

مهندس امیرمداح با بیان اینکه عملیات بوستان ابتدای جاده هفت باغ به همت معاونت خدمات شهری منطقه سه آغاز شده است ،ادامه داد:یکی از مشکلات موجود تامین آب این بوستان بود که خوشبختانه به همت شبانه روزی نیروهای واحد تاسیسات  خدمات شهری منطقه سه عملیات حفاری ،لوله گذاری به طول 2150 متر با انجام  عملیات پخت لوله پلی اتیلن 160 انجام و آب خام از پمپ امام علی (ع) جنب شهرک خواجو به بوستان ابتدای جاده هفت باغ منتقل شد.

 

وی مساحت این بوستان را بیش از ۱۷ هزار متر مربع اعلام کرد و افزود: با بررسی‌های کارشناسی انجام شده، این بوستان در فاز اول به کافی شاپ، کتابخانه نیمه بسته برای ایجاد انگیزه کتابخوانی در فضای جمعی، سرویس بهداشتی، سینما روباز ۴۰۰ نفره،  مسیردوچرخه سواری و نمازخانه مجهز می‌شود.

 

شهردار منطقه سه کرمان اعتبار اولیه برای احداث این بوستان را ۱.۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: پارکینگ، ایجاد سایه برای افزایش حس دلپذیری با درختان بزرگ و چوب‌های طراحی شده و همچنین ساخت و نصب صندلی‌ها از بدنه خود طرح، ایجاد زمین‌های شنی برای بازی کودکان با ایده گرفتن از بستر شنی هفت باغ در کنار وسایل بازی کودکان، ایجاد سایه بان با استفاده از فرم بومی کپر و شیوه اجرای مدرن آن، از دیگر فضاها و اقدامات طراحی شده در این بوستان است.

 

وی با تاکید بر اینکه افراد معلول و نابینا می‌توانند در مسیرهایی که برای تردد آسان آنها ایجاد می‌شود به کل فضاهای پارک دسترسی داشته باشند، ادامه داد: در این بوستان فضاهای جمعی سایه دار و نیمه باز با الهام گرفتن از یخدان‌های کرمان دیده شده است.

 

وی اظهار کرد: طرح‌های به کار رفته در این بوستان برگرفته از نقوش اسلیمی و مفاهیم معماری ایران است که زیبایی، جذابیت و تازگی خاصی به این پارک می‌دهد.

 

امیرمداح تصریح کرد: عملیات اجرایی شامل خاکبرداری وتسطیح این بوستان انجام شده است و همه تلاش این منطقه در سرعت بخشیدن به تکمیل این پروژه و بهره برداری از فاز اول آن تا پایان سال جاری است.

 

وی با بیان اینکه برای فازهای بعدی این پارک نیز فضاهایی در حال طراحی است، گفت: تک تک نیروهای شهرداری منطقه سه تلاش می‌کنند تا خدمات بهتری را به شهروندان به خصوص اهالی منطقه سه ارائه دهند و آرزوی آنها رضایت قلبی مردم از عملکرد شهرداری این منطقه است.

 

 

 

مدیران شهرداری


معاون برنامه‌ریزی

احسان عارفی


معاون خدمات‌شهری

حمیدمعین الدینی


معاون حمل و نقل

رسول شجاعی


معاون معماری و شهرسازی

فرساد سعدلو

 


معاون مالی و اقتصادی

علی منظری توکلی

  

Go to top