previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

 

به همت معاونت خدمات شهری منطقه سه در حال انجام است :

 

تداوم اجرای عملیات ضدعفونی مراکز مذهبی در سطح منطقه سه شهر کرمان/آمادگی شهرداری منطقه سه برای همکاری در  ضدعفونی مراکز برپایی مراسم های عزاداری

 

 

 

طرح ضدعفونی مراکز برپایی مراسم عزاداری در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا در سطح منطقه سه شهری در حال اجرا است.

 

سرویس خبر : مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه سه مهندس امیرمداح با اشاره به تمهیدات این منطقه برای مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت:در این راستا ،ضدعفونی کلیه بوستان ها ،مبلمان شهری ، معابر پر تردد و خروجی مراکز عمومی و درمانی سطح منطقه سه بصورت مداوم در حال انجام است.

 

وی ادامه داد: با توجه به شروع ماه محرم و برپایی مراسم عزاداری در مراکز مختلف ،این منطقه اقدام به ضدعفونی این مراکز نموده است و تاپایان ماه محرم وصفر نیز ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه  شرط اصلی مهار ویروس کرونا توجه به نکات بهداشتی ،استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی است ،خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری عملیات ضدعفونی وگندزدایی سطح منطقه  را تا زمان کنترل و مهار کامل آن ادامه خواهد داد.

 

شهردار منطقه سه از شهروندان خواست :با رها نکردن ماسک و دستکش های خود در سطح معابر، نیروهای تنظیف شهرداری را در مهار هرچه سریع تر این ویروس یاری کنند.

 

وی ضمن تشکر از تلاش نیروهای حوزه خدمات شهری به جهت ضدعفونی سطح منطقه ،خاطرنشان کرد: شهرداری آمادگی همکاری برای انجام عملیات ضدعفونی مراکز برپایی مراسم های عزاداری سطح منطقه را دارد که در صورت نیاز ،بانیان مراسم های عزاداری  می توانند به معاونت خدمات شهری این منطقه مراجعه کنند.

 

 

 

مدیران شهرداری


معاون برنامه‌ریزی

احسان عارفی


معاون خدمات‌شهری

حمیدمعین الدینی


معاون حمل و نقل

رسول شجاعی


معاون معماری و شهرسازی

فرساد سعدلو

 


معاون مالی و اقتصادی

علی منظری توکلی

  

Go to top