previous arrow
next arrow
Slider

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان خبر داد:

آغاز بهسازی و زیباسازی بوستان «خاتم» 

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان، از آغاز بهسازی و زیباسازی بوستان «خاتم» و نصب چهار مجموعه بازی جدید در بوستان‌های این منطقه خبر داد. 

به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمرتضی حسینی با اشاره به اینکه از ابتدای سال‌جاری، رفع نواقص و تجهیز بوستان‌های سطح منطقه سه توسط معاونت خدمات‌شهری آغاز شده است، افزود: بهسازی و زیباسازی بوستان «خاتم» در خیابان «شهید عباس ورزنده» آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: رفع نواقص و تجهیز بوستان یک هکتاری «خاتم» با انجام اقداماتی ازجمله نورپردازی و نصب برج نور، نصب وسایل بازی جدید با کف‌پوش ایمن، احداث زمین ورزشی، رنگ‌آمیزی مبلمان پارکی و جدول‌ها، بهسازی مسیر پیاده‌روی حاشیه پارک، هرس درختان و بهبود فضای سبز این بوستان در حال انجام است.

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان با بیان اینکه بهسازی این بوستان ظرف یک هفته به پایان خواهد رسید، افزود: بهسازی، زیباسازی، تجهیز و رفع نواقص بوستان‌های محدوده منطقه سه تا اصلاح کامل آن‌ها ادامه خواهد داشت.

حسینی با اشاره به خریداری و نصب چهار مجموعه بازی جدید در بوستان‌های منطقه، یادآور شد: تاکنون، سه مجموعه بازی در بوستان‌های «شهید باهنر»، «ثارالله» و «خاتم» نصب شده است.

وی بیان کرد: کارشناسان حوزه خدمات‌شهری در حال بازدید از وسایل بازی بوستان‌ها هستند و در صورت مشاهده‌ هرگونه نقص، نسبت به رفع سریع آن اقدام خواهند کرد.


Go to top