previous arrow
next arrow
Slider

شهردار منطقه سه کرمان خبر داد:

اجرای تمهیدات لازم برای رفع آبگرفتگی

 

شهردار منطقه سه کرمان، از اجرای تمهیدات لازم برای رفع و پیشگیری از مشکل آب‌گرفتگی معابر این منطقه، خبر داد.

 

به گزارش کرنا، سیدمرتضی حسینی، با اشاره به هشدارهای سازمان هواشناسی و مدیریت بحران، مبنی بر بارش‌های شدید و احتمال آبگرفتگی معابر، اظهار داشت: معاونت خدمات‌شهری منطقه سه، اقدامات متعددی شامل لایه‌روبی جوی‌ها و کانال‌ها، پاک‌سازی منهول‌ها و سرویس پمپ‌های موجود را باتوجه به هشدارهای یادشده، انجام داده است.

وی از حفر ۹۰ حلقه چاه جذبی از ابتدای آبان‌ماه خبر داد و گفت: اجرای منهول‌های جدید، نصب پمپ، لوله‌گذاری و اخذ امتیاز برق از دیگر اقدامات انجام‌شده در این خصوص است.

شهردار منطقه سه، از آماده‌باش واحدهای اجراییات این منطقه خبر داد و افزود: با هماهنگی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری، لیست تانکرهای اختصاص‌یافته به این منطقه، جهت آب‌کشی اعلام شده و هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

حسینی، از اجرای ۱۷ منهول در در بلوارهای «شاهد»، و «ابوالفضل»، پل‌های شهید «بادپا» و «فجر»، پارک «شهید مطهری»، فاز دو شهرک «شهید ایرانمنش»، چهارراه «ابوذر»، خیابان «بیت‌المقدس» و « شرقی ۵، آسیاباد شمالی»، ورودی خیابان «باب‌الحوائج» و «باب‌الحوائج شماره ۸»، نبش کوچه «شماره ۱۹» خیابان «ابوذر جنوبی» و بزرگراه امام(ره)، روبه‌روی هتل «گواشیر»، در آینده نزدیک خبر داد و افزود: برای جمع‌آوری آب‌های سطحی ناشی از بارندگی در بسیاری از مسیرها، لوله‌گذاری شده و تمام منهول‌های موجود نیز سرویس شده است.

 

Go to top